- Anoniem20 november 2015 om 18:18
Goedenavond,
ik ben afgelopen maandag middag geopereerd aan mijn neus, en heb hierbij meteen na de operatie een kapje over mijn neus gekregen. Nu is deze er in de namiddag vanaf gevallen. Het enige wat ik wil weten is of het kapje bijdraagt aan het herstel van de neus (dus niet de bescherming). De bescherming is geen probleem aangezien ik toch met mijn hoofd omhoog ga slapen en niet de deur uitga. Ik heb met de spoedeisende hulp gebeld van het desbetreffende ziekenhuis en die vertelde mij dat de KNO arts niet aanwezig was en hun het ook niet konden, en dus moet wachten tot maandag. Aangezien maandag de dag is dat het kapje er hoogstwaarschijnlijk vanaf gehaald kon worden lijkt mij wachten dus vrij nutteloos. Huisarts kon mij ook niet verder helpen, deze hadden ook geen ervaring met neuskapjes. Alvast vriendelijk bedankt voor uw advies!
Paul
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
20 november 2015 om 18:40Het kapje dient niet alleen ter bescherming, maar heeft ook een corrigerende functie.
[quote]de spoedeisende hulp gebeld van het desbetreffende ziekenhuis en die vertelde mij dat de KNO arts niet aanwezig was en hun het ook niet konden,[/quote]dit vind ik persoonlijk een lachertje. Er is altijd een KNO arts die wachtdienst heeft. Hij kan dan wel niet aanwezig zijn, maar is wel bereikbaar en oproepbaar.
ReagerenAnoniem20 november 2015 om 18:47Persoonlijk vond ik dit dus ook, heb zelfs gevraagd of ik zelf niet even naar de KNO arts kon bellen omdat ik me nogal ongerust maak, ik kreeg hierop een schaterlachje dat ze weekend hebben. Het gaat trouwens om het Waterland Ziekenhuis heb ik altijd wel een vrij hoge pet van opgehad. De operatie cq. narcose vond ik vreselijk dus wil dit graag ten alle tijden voorkomen. Heb je enig advies voor me wat ik kan doen? Ik heb iedereen al geprobeerd te bellen: huisarts, waterlandziekenhuis zelf, spoedpost en zelfs de hulplijn van cz zorgverzekeringen.
ReagerenJohn (moderator)
20 november 2015 om 18:56Kun je het kapje over je neus zetten en het met wat pleisterstrips aan de zijkant en bovenkant vastzetten?
ReagerenAnoniem20 november 2015 om 19:03Kan ik doen, zal het dan sowieso voorzichtig aanpakken. Ik hoef geen druk op mijn neus uit te oefenen (tegen de breuk in) met het kapje?
ReagerenJohn (moderator)
20 november 2015 om 19:10Dat moet je proberen te vermijden. Alleen de KNO arts kan op de juiste plekken druk geven. Maar het moet natuurlijk wel aansluiten…dus wel even voorzichtig doen
Reageren



