- Magreet2 augustus 2012 om 10:21
Afgelopen week ben ik bij de huisarts geweest voor een keelontsteking (keelpijn, verkouden, lichte druk op de oren, moe).
Aangezien ik vaker met deze klachten bij de arts ben geweest kreeg ik zonder problemen een kuur mee naar huis. Hiernaast werd het mij aangeraden om een neusspray te gaan gebruiken.Nu heb ik echter ook een bult op mijn lip, een klein gevoelig plekje(ziet er uit als etterplekje) onder mijn tong, bloederige slijm in mijn keel en bloederige vaginale afscheiding.
Ik heb geen idee wat dit is, en durf met deze nieuwe klachten niet terug naar de dokter.
Kan iemand mij helpen
8 reactiesReagerenEmma23 september 2012 om 16:00Bultje op lip, koortslip?
ReagerenFee23 september 2012 om 16:02Hai, vaginale afscheiding gepaard met jeuk kan een candida infectie zijn. Verminderde weerstand. Kan ook de koortslip verklaren. Maar ik ben geen dokter, dus ik zou gewoon teruggaan. Daar is de huisarts voor.
Groetjes
ReagerenTamara23 september 2012 om 20:55Ha Margreet, ik heb vroeger bij een antibioticakuur tegen keelontsteking een schimmelinfectie als bijwerking gekregen. Ik weet niet meer wat daar de symptomen van zijn, dat is te lang geleden, maar het is een heel normale bijwerking. Gewoon langs gaan bij de dokter en, helaas, nog een kuurtje erbij 😉
ReagerenEmma24 september 2012 om 07:13Antibiotica doodt niet alleen de slechte bacteriën maar ook de goede. Veel vrouwen krijgen na slikken van een antibioticakuur ook een schimmelinfectie. Vraag dus altijd om een Gyno-Daktarin kuur als je antibiotica wordt voorgeschreven.
Groet Emma
ReagerenAnoniem14 november 2012 om 10:20Lees meer vragen en antwoorden over Candida, schimmel, vaginale jeuk:
Reageren
http://www.dokter.nl/search_gcse/?q=FORID%3A11&cx=partner-pub-8575168267605921%3Aeak94u-kmbq&ie=UTF-8&q=candida+schimmel+vaginale+jeuk&sa=zoeken&siteurl=http%3A%2F%2Fwww.dokter.nl%2FAnoniem23 maart 2013 om 16:19Dit zou kunnen leiden tot clamydia, een ontsteking in je baarmoeder
Reageren
Dit kan leiden: onvruchtbaarheid.
De huisarts raad plegenJohn (moderator)
23 maart 2013 om 19:06@Anoniem,
Zoals je dat hier nu schrijft lijkt het alsof chlamydia een baarmoederontsteking is.
Even voor de duidelijkheid: Dat is het dus niet!
Chlamydia is een soa waarbij 70% van de vrouwen die chlamydia hebben niet eens klachten hebben.
Een onbehandelde chlamydia kan opstijgen via de baarmoeder naar de eileiders. Er ontstaat dan een eileiderontsteking.Ik zie de link niet meteen met de vraag van Marleen.
@Marleen
Reageren
Je moet wel even terug naar de huisarts. Ik sluit me aan bij emma en tamara voorwat betreft de oorzaakBram24 maart 2013 om 16:33Natuurlijk kun je met deze klachten terug naar de huisarts. De bloederig vaginale afscheiding kan komen door een schimmelinfectie die heel goed kan ontstaan door antibioticagebruik.Ook kan dit de klachten van lip en tong mogelijk verklaren, alhoewel dit ook een gevolg kan zijn van de keelinfectie. Ik zou je dus adviseren zeker naar de huisarts te gaan en nogmaals, geen enkele reden om dit niet te durven.
MVG Bram
Reageren



