Zoeken Vraag het forum

Mijn ervaring keelamandel operatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Demi

    Op 14 maart 2023 had ik mijn keelamandel operatie. Ik had veel stress en bang. Ik werd naar mijn kamer gestuurd [kinderkamer] ik was 15 jaar daar moest ik effe wacht en toen werd ik naar de soort uitslaap kamer gebracht en toen moest ik naar de operatie kamer werd er een prik in je arm gedaan een slaapmiddel. Ik kreeg een mondkapje op waardoor ik ging slapen. Ik werd wakker en ik voelde meteen een scherpe pijn in mijn keel echt vreselijk. Kon ook nie slikken om dat het anders voelde. Ik kreeg extra pijnstillers toen ging ik terug naar mijn kamer toen kwam er een kliniclown🤨 ik was in de war want waarom ik was letterlijk 15 jaar ma ja ik heb gewoon meespeelt. Ik mocht naar huis ik kon letterlijk niets eten en drinken doet echt zeer de pijn was onuitstaanbaar zo veel pijn Da ik had en ging zo een week door en kon nog steeds nie echt eten maar stilaan lukt het. Toen ik kon eten proefde ik alleen maar bitter 🤢 echt geen pretje en dat ging 2 maanden aan stuk door maar de kno-arts zij Da het kan Da ik bitter proef dit was eigenlijk mijn verhaal over mijn amandel operatie. De operatie is wel een aanrader sinds dien heb geen last meer van keelpijn ect. Hopelijk helpt het voor jou om je gerust te stellen maar ik ga er van door kusjes demi xoxo ❤️❤️❤️

Reageer op: Mijn ervaring keelamandel operatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.