Zoeken Vraag het forum

Drukgevoel en oorsuizen aan 1 oor

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Vincent2906

    Ik heb sinds een aantal weken (een week of 8) last van een drukgevoel en oorsuizen aan mijn rechteroor. De klachten zijn eigenlijk altijd wel aanwezig, al zijn de klachten aan het einde van de dag en avond duidelijk sterker aanwezig. De klachten zijn voor zover ik kan beoordelen vrij plotseling ontstaan. Wel ben ik een tijdje verkouden geweest, al kan ik niet meer goed inschatten of de oorklachten tegelijktijdig met de verkoudheid zijn ontstaan.
    Heel af en toe is mijn aangedane oor ook wat vochtig en als ik mijn neus dichtzet en druk uitoefen op mijn oor (klaren) wordt ik duizelig in mijn hoofd aan alleen de rechterzijde.
    Toch lijkt het ondanks dat waarschijnlijk het trommelvlies wat is opgezet, het oor niet echt verstopt is. Als ik er een beetje slaolie in druppel, loopt dit zo door naar mijn keelholte.
    Als ik met een wattenstaafje in het oor zit komt er ook niet echt veel oorsmeer uit.
    Wat is er aan de hand, moet ik hiermee naar de huisarts of afwachten?

    1 reactie
    Reageren
    Suus

    Ik zou er idd mee naar de huisarts gaan.

    En vooral stoppen met wattenstaafjes! Je drukt daarmee alleen maar het oorsmeer vaster aan,waarmee je zelf je klachten instand houdt.

    Reageren
Reageer op: Drukgevoel en oorsuizen aan 1 oor
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.