Tinnitus en gehoorverlies door tadalafil

  • #1

    Sinds 15 jaar last van tinnitus en gehoorverliesvlinks, door sudden deafness .
    Gaat lang goed met verschillende volumes. Gehoorapp onderdrukt tot acceptabel.
    Nu maanden last van plotseling steken in oren , wat duizelig.
    Kno arts Mri zag niets afwijkend.
    Nu dagen na consult , heel harde tinnitus.
    Dacht he Ik gebruik Tadalafil 20 mg voor erectieproblemen,
    Keek internet en zie dat Tadafil dit Ook Kan veroorzaken.
    Nu is bij mij oorzaak van sudden deafness bleeding slakkenhuis niets aan te doen.
    Kunnen de klachten Nu komen doordat ik maanden dagelijks Tadalafil 20 gebruik.
    En dat Nu pas de evt bijwerking komt? Oorsuisen minder gehoor duizelig steken oor.
    Ben direct gestopt met innemen, Maar door dagelijks Gebruik heb ik Nu natuurlijk hogere spiegel van dit middel.
    Hoe langs duurt het voordat uit lichaam is?
    En is er dan herstel te verwachten, las Bij enkele blijft tinitus if zelfs doofheid, Maar zo ik lees meeste reviews die er net aan zijn , ik Nu maanden en Nu klachten.
    Ik wordt momenteel gek van harde suis en raring het hoofd.

    Reageer
    #2

    Het is idd een bijwerking die bij gebruik van Tadalafil kan voor komen. Tadalafil heeft ca 40 uur nodig om uit het lichaam te verdwijnen. Maar je hebt idd een spiegel opgebouwd. Moeilijk te zeggen hoe lang dat dan zal duren en of het nog wel weggaat. Er is overigens een gespecialiseerde behandeling mogelijk. https://www.maastrichtuniversity.nl/nl/nieuws/oorsuizen-te-lijf-met-gedragstherapie#:~:text=In%20de%20nieuwe%20Europese%20behandelrichtlijn,Hoensbroek%20en%20Eindhoven%20wordt%20aangeboden.

    Het is ook absoluut niet de bedoeling om dat dagelijks in zo'n hoge dosering te gebruiken. Bij dagelijks gebruik zou dat maximaal 5 mg per dag op een vast tijdstip moeten zijn. Dit zijn namelijk geen ongevaarlijke middelen. Snap ook niet dat een arts dit is die hoeveelheden en die dosering blijft voorschrijven. Bij een erectiestoornis is het beter om eerst eens te kijken wat de oorzaak is en daar dan iets aan te doen

    Reageer
Reageer op: Tinnitus en gehoorverlies door tadalafil
Selecteer afbeelding
Maximale afbeelding grote is 512kb, toegestande bestandtypes: *.jpg, *.jpeg, .jpe,.gif
Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief