Zoeken Vraag het forum

Chronisch verkouden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi,

    Ik heb sinds februari last van hoest, hoofdpijn en niezen. In het begin was het wat heviger met ademtekort in de avond. Nu zijn de symptomen wat milder, maar ik heb nog steeds wel die hoofdpijn en de kriebel in de keel.

    Ik ben dus maandag naar de dokter gegaan, heeft mijn mond gezien en heb een schimmelinfectie met geïrriteerde oor- en neusslijmvliezen. Hij heeft me ook een bloedtest gedaan om ineens te weten of ik allergisch ben.
    Ik heb vandaag gebeld voor de resultaten, maar wat blijkt dat ik niet eens allergisch ben, en dat alles perfect in orde is.

    Hij heeft me cetrizine gegeven voor 2 weken en pilletjes voor de schimmelinfectie.
    Nu ben ik wel in de war want ik weet nu niet wat ik heb al van februari, waardoor ik de verkoudheidsklachten ervaar. Als het iets ernstig zou zijn, zou het waarschijnlijk in de bloedtest zichtbaar zijn?

    Als iemand een idee zou hebben, of hetzelfde meemaakt, hoor ik het graag, ik weet niet meer wat te denken en het opzoeken op internet maakt me alleen maar bang.

    Ik ben 23 jaar en rook en drink niet.

Reageer op: Chronisch verkouden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.