- kiaraah21 september 2018 om 10:19
goedemorgen,
na een paar dokters afspraken (ongelooflijke duizeligheid waarbij de vloer omhoog en omlaag beweegt) denkt de dokter toch dat ik een evenwichtsprobleem heb. en waarschijnelijk een virus bij de evenwichtsorgaan. ik ben daarvoor goed ziek geweest met keelontsteking. daar heb ik toen die tijd antiobiotica voor gekregen. Ik heb medicatie gekregen voor de duiziligheid en misselijkheid.
Natuurlijk helpt het probleem natuurlijk maar helpt wel een beetje. Nou zal dit zelf moeten herstellen en dat kan even duren.
Nou is mijn vraag omdat dit totaal wat nieuws is voor mij voor tips? Hoe kan ik zo snel mogelijk hiervan herstellen. ik probeer iedergeval elke avond een halfuur te bewegen buiten. (fietsen lopen of half joggen half lopen) Het leek me verstandig omdat je evenwichtsorgaan sneller weer kan wennen aan de beweging. Of doe ik het helemaal verkeerd?
Ik heb echt geen idee hahaha!
Alvast bedank!


