Zoeken Vraag het forum

Geen stemverandering (19 jaar)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • AardappelPak

    Ik ben inmiddels 19 en mijn stem is in de puberteit nauwelijks zwaarder geworden. Tijdens m’n middelbare schooljaren zijn de stemmen van m’n vrienden wel allemaal een stuk lager geworden, maar ik betwijfel of mijn stem nog veel lager zal worden. Het is de afgelopen drie(?) jaren niet meer veranderd. ‘k Heb ook geen last van het omhoog of omlaag schieten van m’n stem. Volgens mij is mijn puberteit op alle gebieden wel zo’n beetje voorbij.

    Ik hoopte dat ik hier advies kon krijgen – anders dan “er maar mee leren leven”, want dat is de laatste oplossing. In het dagelijkse leven word ik er toch soms wel mee geconfronteerd en het schaadt m’n zelfvertrouwen. Ik baal er regelmatig van. Is er (nog) iets wat ik eraan kan doen?

    1 reactie
    Reageren
    Broski

    U lijdt waarschijnlijk aan Puberphonia, zoek maar op. Maar is te behandelen hoor, kijk het filmpje beneden maar en zo zijn er nog tientallen van dezelfde stemtherapeut.

    https://www.youtube.com/watch?v=Zt7VEAExtOQ

     

    Success, motje

    Reageren
Reageer op: Geen stemverandering (19 jaar)
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.