Zoeken Vraag het forum

PijN in rechter bal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo ik ben 13 jaar oud en bijna 14. Ik zit dus nu ongeveer in de puberteit.
    Het rpobleem bij mij is dat ik zins 2dagen een enorme pijn heb in mijn rechter bal.
    Toen ik die dag dat het begon aan het plassen was kreeg ik de enorme pijn. Ik vraag me af of dit met de puberteit heeft te maken of mijn bal gestaakt is? Ik zou graag antwoord van u willen hebben

    2 reacties
    Reageren
    Michael

    Ik vind dat je met deze acute medische problemen naar de huisarts moet gaan. Ten eerste is een dergelijk forum niet geschikt voor acute medische problemen omdat wij jou niet kennen en niets over jouw medische voorgeschiedenis weten en je niet kunnen onderzoeken zoals de huisarts wel allemaal weet en kan, en ten tweede omdat acute pijn in een testikel een gevaarlijke situatie kan zijn waar je echt medische hulp bij nodig kan hebben. Er bestaat een kans dat je een steeldraai (lees: http://nl.wikipedia.org/wiki/Torsio_testis) hebt van de testikel en daarvoor zou je met spoed behandeld moeten worden om permanente schade aan de testikel te voorkomen. Pijn is nooit een normaal verschijnsel in relatie tot de gezondheid en eerder een alarmsignaal van het lichaam dat je helpt te beseffen dat er iets niet goed zit in jouw lichaam. Ga naar de huisarts voor onderzoek, diagnose en eventueel een behandeling. Ik hoop voor je dat het allemaal meevalt en met een sisser afloopt.

    Reageren
Reageer op: PijN in rechter bal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.