Zoeken Vraag het forum

Edufix brengt nog geen verandering

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Dee

    Hallo, 

    Zo’n 4 week geleden en ik begonnen met het smeren van edufix op een vlekje op mijn voorhoofd, wat volgens de arts een voorstadium van huidkanker was.

    Ik lees overal dat de huid stuk zal gaan en er korstjes/roodheid/zwellingen optreden maar bij mij is het nog altijd een bruin vlekje.

    Werkt de zalf niet, of is het vlekje misschien totaal iets anders?

    Langer mag ik nu moet smeren volgens mij.

    Groet.

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het is verstandig om terug te gaan naar de arts

    Reageren
    Vibor

    Als de Edufix niets doet is het idd waarschijnlijk iets anders, maar daarom laat de arts je na 2 weken terug komen, die wil dat altijd zien en kan dan een verdere analyse doen en de behandeling aanpassen of een eventuele vervolg behandeling voorschrijven. Of wellicht toont dit aan dat het niets ernstigs is,….. maar ik ben geen arts.

    •  De arts kan 1 keer per geadviseerd hebben wat misschien naar 2 keer moet. En hoe dik smeer je, dat maakt ook uit. Bij werkte het pas echt lekker dat ik 2 keer per dag smeerde.
    Reageren
Reageer op: Edufix brengt nog geen verandering
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.