- Guy8 februari 2025 om 15:04
Beste , bij mijn laatste bloedanalyse dd 7 februari was de lipasewaarde pancreas verhoogd en was 74.
Ik ben 66 jaar en diabeet.
Ik denk altijd het ergste en dus denk ik direct aan kanker.Moet ik bij deze waarde echt bang zijn ?
Mvg
Guy
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
8 februari 2025 om 16:13Zie het antwoord in het andere topic
Reageren
https://www.dokter.nl/forum/kanker/is-dit-kanker/2190497-lipase-6/Guy10 februari 2025 om 11:06Suus10 februari 2025 om 12:18In je andere topic schrijf je dat de huisarts het een normale waarde vindt voor je leeftijd.
Reageren
Dat zal hij/zij niet verzonnen hebben en je kunt er dan dus vanuit gaan dat dat zo is.
Op dit forum mogen überhaupt geen uitslagen besproken worden, dat is voorbehouden aan een arts en die is hier helaas niet, daarom ook het advies het met de huisarts te bespreken.
Bespreek ook je angst met je huisarts, dan kan die je misschien geruststellen.Guy10 februari 2025 om 15:23Beste,
Hij heeft benadrukt , omdat hij weet dat ik mij veel zorgen , dat ik gerust mag en zijn er ook bijgevoegd dat ik geen kanker heb.
Toch kan ik dat moeilijk aanvaarden en zoek ik steeds naar een geruststelling en bevestiging.Ik denk dat ik aan ziektevrees lijd.
Mvg
Guy
ReagerenJohn (moderator)
10 februari 2025 om 18:44Doe dan iets aan je angsten. Ga daarmee naar een psycholoog
Reageren



