Zoeken Vraag het forum

verschillende ontlasting

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mario

    Hallo,

    Sinds een half jaartje heb ik gedurende een bepaalde periode ( vaak 4 a 5 dagen) last van een brij-achtige sterk zuurruikende ontlasting (soms nog wel een drolvorm zichtbaar, maar ook wel gewoon platte soort van dikke satesaus achtige ontlasting) met soms ook nog een beetje diaree hier achteraan. Hieraan voorafgaand dan ook vaak extreem veel darm en maaggeluiden(lijkt wel een afvoerbuis soms!). Vaak, maar niet altijd is dit na het weekend, dan eet ik vaak vetter dan door de week zoals friet of pizza en chips.

    Na die dagen wordt de ontlasting weer normaal, een mooi gevormde worst zeg maar. Dat kan dan een week of 3 goed gaan ( terwijl ik dan ook wel gewoon wat vettige dingen eet zoals een beetje friet of chips). Het geluid van/in de darmen en maag blijft wel maar is dan wel iets minder heftig. Borrelende darmen heb ik dus eigenlijk continu

    Zo heb ik al een stuk of 5 van die periodes gehad met de wisselende ontlasting .

    Kan dit nu wijzen op een alvleesklieraandoening(kanker)? Of moet ik het in een andere hoek zoeken?

     

    Groetjes Mario

    7 reacties
    Reageren
    Alias

    Hoi Mario,

    Bij kanker zul je niet afhankelijk van je eten weer betere ontlasting krijgen als je beter eet. Begrijp je die logica?

    Ik zou in het weekend stoppen met troep eten. Dan hoef je je geen zorgen over kanker te maken nav je drol of brij

    Reageren
    John (moderator)

    Zorg voor goede en gezonde voeding.

    Reageren
    Mario

    Bedankt voor jullie reactie.

    Ik eet echt wel gezond hoor, zeker door de week (gevarieerd en uitgebalanceerd)

    1. In het weekend willen we soms wel eens wat minder gezond eten, zoals friet/pizza/shoarma.

    Ik vroeg me eigenlijk vooral af of je bij alvleesklierkanker 3 weken nergens last van hebt qua ontlasting (wel borrelende darmen) en dan vervolgens een paar dagen weer wel. Ook als de voorafgaande maaltijden eigenlijk niet zo slecht waren qua bv vet.

    Of zou je dan altijd last moeten hebben eigenlijk? En wellicht nog andere klachten…

    Reageren
    John (moderator)

    Dan zou je constant last moeten hebben

    Reageren
    Mario

    John,

    Bedoel je dan dat je constant een brij achtige of diaree achtige ontlasting hebt als je alvleesklierkanker hebt ongeacht wat je eet?

     

    Bedankt voor je reactie!

     

    Mario

    Reageren
    John (moderator)

    Ja dat is dan constant

    Reageren
    Mario

    Ok, bedankt voor je berichtje

    Reageren
Reageer op: verschillende ontlasting
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.