- Arthur25 september 2022 om 17:46
Beste
Boven mijn tongbeen heb ik een soort knobbeltje zoals mijn adamsappel. Het zwelt op als je er veel aan zit maar dat is vast normaal. Ik weet niet goed of dat knobbeltje normaal is want tot nu toe heb ik het bij nog niet echt iemand anders gezien.
Ik zou graag willen weten wat er net boven het tongbeen zit, of op het tongbeen hangt en kan get zijn dat ik dat kan voelen. Het is een vrij zachte knobbel maar is toch ook beetje stevig maar wel vrij beweegbaar maar het blijft wel op dezelfde plek dus je kan het niet 1cm verplaatsen ofzo. Is dat iets slechts of kan het een onderdeel van get strottenhoofd zijn?Mvg
Arthur8 reactiesReagerenArthur25 september 2022 om 17:54Het geeft ook geen last ofzo en is al bij mijn weten heel mijn leven er denk ik. Kan het zijn dat dat enkel voelbaar is bij mannen ? Ik ben gewoon bang dat het een tumor ofzo is
ReagerenJohn (moderator)
25 september 2022 om 19:04Ik zou het zo helaas niet kunnen zeggen
ReagerenArthur25 september 2022 om 22:45Oh, maar zit er iets boven het tongbeen wat het zou kunnen zijn dat ik voel?
Reageren
Hoe voelt een tumor?John (moderator)
25 september 2022 om 22:49doorgaans zit daar een spier
ReagerenArthur25 september 2022 om 23:03Ah oke ja bij mij voelt da als een bolletje ofzo maar ik heb eens gelezen dat een tumor niet ontzwelt, maar als dit nu ontzwelt want ik heb het een beetje gemanipuleerd denk ik dan is dat toch niets slecht he?
ReagerenJohn (moderator)
25 september 2022 om 23:07Ik denk het niet. Maar om ook meteen aan een tumor te denken is ook wat overdreven
ReagerenArthur25 september 2022 om 23:11Ah oke ja misschien wel ja maar kben echt snel bang.
ReagerenJohn (moderator)
25 september 2022 om 23:20dan moet je iets aan de angsten doen
Reageren



