- Anoniem16 april 2014 om 05:19
Help! ik heb overal van die puistjes, op mijn rug, nek, gezicht. ik heb tandpasta geprobeert maar toen werd de huid heel schraal… LET OP! NIET DE TANDPASTA AANBRENGEN OP DE TERE HUID, DAT KAN LITTEKENS VEROORZAKEN!!! zelf was ik s’morgens goed mijn handen, dan was ik mijn gezicht met watjes (belangrijk) en vervolgens smeer ik er een creme op. het werkt steeds beter! ik doe dit ook voor het slapen gaan.
1 reactieReagerenJohn (moderator)
16 april 2014 om 08:27Je zou de puistjes ook kunnen deppen met appelazijn. Dat werkt vaak heel goed. Gewoon te verkrijgen in de supermarkt.
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties