- anoniem28 mei 2013 om 17:17
Hoii allemaal,
Anderhalf week geleden had ik jeuk aan me been. Ik droeg een panty die dag( draag ik wel vaker). Na een half uur begon het rood te worden. Ik dacht ohh ik ben gebeten door een mug, want zo voelde het ook aan. Toen werd het een soort puistje met een pus. Naast het puistje zijn er onderhuidse vlekjes, alsof het is verspreid vanaf het puistje.
Als ik douche, dan doet het pijn. Momenteel brand het een beetje en soms gaat het gepaard met jeuk.
Ik weet niet wat het is. De apotheekmedewerker zei dat het een ontsteking kan zijn en dat het een litteken gaat worden…..wie o wie weet wat dit is?
1 reactieReagerenSara28 mei 2013 om 20:05
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Rode onderhuidse pukkel
- Door anoniem
- 28 mei 2013 om 15:17
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
