- Anoniem30 december 2025 om 12:11
Beste,
Ik heb gisteren een moedervlek bij de huisarts weg laten halen alleen merk nu dat ik erg bang ben voor de uitslag. Ik moet zeker nog 2 weken wachten omdat hij wordt gestuurd naar de patholoog, maar hebben jullie wellicht tips zodat ik me wat meer gerustgesteld kan voelen?
Zie de afbeelding om het plekje waar het om gaat.
Bijlagen:
1 reactieReageren
Peter (huisarts)
30 december 2025 om 12:53Tja, zit wat onregelmatigheid in de pigmentatie. maar daar kan ik nu zo (met deze foto) niet goed iets van zeggen..
Reageren
In ieder geval geen evident melanoom…
En ik neem aan dat als de verdenking op een melanoom erg groot was , de huisarts ook zou hebben doorgestuurd..
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Specialisaties
