Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Psoriasis? of toch iets anders

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Rick (Rotterdam)

    Ik heb sinds 2016 last van psoriasis (Dit is toen geconstateerd) ik vraag me mezelf soms alleen af of dit wel echt psoriasis betreft, en zo ja welke vorm. Sinds een tijdje liep ik tegen een burnout/stress periode aan en werd dit veel heftiger, zie foto: https://ibb.co/nj1RVrm

    Het zijn wel veel kleine puntjes, en juist nadat ik van t weekend veel zon heb gezien (stedentrip en op het strand geweest) lijkt het juist erger te worden, terwijl psoriasis toch minder word door UV straling?

    Misschien weet iemand meer. Bedankt alvast!

    Groet,

    Rick

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het kan toch psoriasis zijn. Psoriasis guttata.
    En de hitte/warmte kan het idd erger maken.

    Reageren
    Rick

    Bedankt John, voor de snelle reactie!

    Reageren
Reageer op: Psoriasis? of toch iets anders
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.