Zoeken Vraag het forum

Vreemde hoofdpijn

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Levi vB

    Beste lezers,

    Ik heb nu ongeveer anderhalve week last van een beklemmend raar gevoel in mijn hoofd. Het is er niet de hele dag maar komt in vlagen, vanavond echter heb ik wel last (geen pijn maar voelt als hoge druk in m’n achterhoofd) en ben ongelooflijk bang zeker na van alles gelezen te hebben over dodelijke, ongeneesbare aandoeningen. Ik heb wel last gehad van paniekaanvallen de maand voordat dit begon. Het doet ook geen pijn het is echt een soort druk die me ongelooflijk angstig maakt. Ik heb geen last van koorts of epileptische aanvallen, wat kan dit zijn??? Help mij!!!

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat het vooral stressklachten zijn veroorzaakt door de paniekaanvallen

    Reageren
Reageer op: Vreemde hoofdpijn
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.