- Anoniem20 juli 2014 om 22:49
Als ik savonds men medicatie neem ben ik achter half uur dronken maar besef ook niet wat ik nog gedaan heb en ben die medicatie al 2 jaar gewoon en overdag als ik opsta loop ik heel de dag misselijk en barstende hoofdpijn… iemand een idee wat het zou kunnen zij ?
8 reactiesReagerenJohn (moderator)
21 juli 2014 om 13:54Welke medicatie is het?
ReagerenAnoniem21 juli 2014 om 22:11Zolpidem en topamax s avond
ReagerenAnoniem21 juli 2014 om 22:27En overdag s ochtens topamax en valuim 5mg en tradonal pak dit allemaal al reeds bijna 2 jaar en nu s avonds als ik men medicatie neem ben ik gewoon dronken …. En voor de duidelijkheid ik raak geen druppel alcohol aan
ReagerenJohn (moderator)
22 juli 2014 om 07:32Je klachten zijn toch echt duidelijk bijwerkingen van de medicijnen.
Reageren
Is er onlangs iets aan je medicijnen gewijzigd?
Is er iets veranderd aan je voedingspatroon?
Heb je recent gewichtsverlies gehad?
Gebruik je nog andere medicijnen of voedingssupplementen of iets dergelijks?
Hoe oud ben je?Anoniem22 juli 2014 om 13:48Ben 22j. En er niks gewijzigd aan men medicatie maar ben wel sinds kort 10kg afgevallen. Voedingsupplementen gebruik ik niet.
Reageren
Ik heb nu afspraak gemaakt met men specialist voor medicatie te bekijken. Want nu is het echt vervelend en verslecht met de dag.John (moderator)
22 juli 2014 om 16:14Je gewichtsverlies zou de oorzaak kunnen zijn dat je nu last hebt van de bijwerkingen.
Reageren
Wat is de oorzaak van je gewichtsverlies? 10 kg in korte tijd is veelAnoniem22 juli 2014 om 19:53Tis voor mij zelf een raadsel waarom ik ineens aan het afvallen ben. Er klopt alle sinds iets niet en moest alleen de medicatie zijn ben ik een gelukkig mens dat maar bij te stellen is
ReagerenJohn (moderator)
22 juli 2014 om 22:32Er zal in ieder geval goed gekeken moeten worden waardoor het gewichtsverlies wordt veroorzaakt.
Reageren



