- Niels7 april 2010 om 12:17
Beste mensen,
Ik heb nu ongeveer een jaar (om precies te zijn 12 april is het een jaar) al last van, waarschijnlijk, hyperventilatie. Het begon na het roken van een jointje (wat ik de tijd ervoor overigens al 4 jaar had gedaan) en op 12 april dus 😉 kreeg ik even pijn in mijn borst en begon mn hart te racen. Hierna heb ik eerst een aantal maanden echt veel last van ‘angsten’ gehad. Ik was steeds bang dat mn hart er mee op zou houden/ik niet kon ademen etc. Dit is rond september enigszins verdwenen na het verhuizen naar Engeland. In januari is het weer terug gekomen en ook weer weg gegaan na een maandje.
Nu is het over gegaan (of is het iets anders?) een constante hoofdpijn waar ik last van heb. het zit vooral in mijn voorhoofd maar trekt afentoe in stroken van voor naar achter mijn hoofd. Erbij voel ik me, vooral tijdens het lopen, licht in het hoofd en heb ik er meer last van, en het lijkt alsof ik omgeduwd/getrokken wordt, soms zelfs als ik zit. Daarbij is bij het opstaan/rechtop gaan zitten dat er een enorme druk op mijn hoofd komt (het soort als je te snel opstaat, maar dan 10x erger).
Heeft iemand enig idee hierover? Ik ben al naar de dokter geweest, maar die stuurde me alleen door naar de opticien en die kon helemaal niets vinden.
Alvast bedankt,
Niels
2 reactiesReagerenJules8 april 2010 om 00:3399% van alle hoofdpijn is spanningshoofdpijn, en het lijkt er sterk op ook jij de laatste tijd erg gespannen en nerveus bent de laatste tijd. Als ik jouw symptomen zo lees dat is er eigenlijk maar één voor de hand liggende mogelijke oorzaak van jeouw klachten. De diagnose waar ik dus aan denk is spanningshoofdpijn.
ReagerenAnoniem8 april 2010 om 00:35


