Zoeken Vraag het forum

Lymfeklier?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Wesley

    Hallo allemaal,

    Sinds een tijdje heb ik aan de linkerzijde van m’n hals een vergrote klier zitten,net naast m’n slokdarm, deze is soms groot soms klein, momenteel erg groot. Zou iemand mij kunnen vertellen of dit een lymfeklier is of is dit mijn schildklier?? Ik heb daarbij ook vaak last van een verhoogde hartslag en ben erg moe de laatste tijd. Ik heb dit wel eens vaker gehad en het verdwijnt dan ook wel weer.

    Is het iets waar ik me zorgen om moet maken en is het verstandig om dit te laten checken bij een arts?

    2 reacties
    Reageren
    brenda A

    het lijkt mij , gezien de klachten, verstandig als je even naar de huisarts gaat.
    Bloedcontrole kan uitwijzen of er iets met de schildklierwerking is, of dat er iets anders aan de hand is.
    groetjes, Brenda

    Reageren
    Soep

    Beste Wesley, als je je zorgen maakt over je gezondheid, kun je het beste naar de huisarts gaan. Zonder lichamelijk onderzoek en kennis van jouw medisch dossier is het niet mogelijk een diagnose te stellen. En op basis van jouw verhaal durf ik geen inschatting te maken van de ernst. Ga naar de huisarts. Ik hoop dat het meevalt. Misschien wil je wel laten weten wat de bevindingen van de huisarts waren?

    Reageren
Reageer op: Lymfeklier?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.