Zoeken Vraag het forum

hoofdpijn avond

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Rob

    ik heb al enkele weken misschien zelfs wel maanden dat ik naarmate de avond komt ik hoofdpijn begin te krijgen. Soms erger dan anders. Behalve dat het rondom vaak lijkt te zitten is er ook een soort tintelend gevoel en soms ook steken. Ook kan het soms uit niet niets ineens “naar boven schieten” een soort klap druk erbij..

    Wat zou dit kunnen inhouden?

    4 reacties
    Reageren
    Rob

    Kleine toevoeging, gisteren een naproxen genomen en dat werkte eigenlijk amper. vooral de steken en tintelend gevoel bleven over

    Reageren
    John (moderator)

    Oogproblemen of stress/spanningsklachten

    Reageren
    Rob

    Hi John

    oogaandoening bedoel je dan bv dat mijn zicht slecht is of men bril niet goed? of echt een aandoening

    Reageren
    John (moderator)

    je zicht niet goed of je bril niet goed

    Reageren
Reageer op: hoofdpijn avond
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.