Zoeken Vraag het forum

Wat is er mis met me !

  • Anoniem

    Ik ben een jongen van 17 jaar en ik had voor de eerste keer in me leven een jointje gerookt. Ik ging naar me kamer voor me gsm te nemen om iemand een smsje te sturen ik zet me neer en opeens merk ik dat ik al 10 min zonder het doortr hebben naar me scherm kijk zonder bij bewust zijn te zijn.. Me hart klopte 240 en ik riep dat ze de ambulance moeste belle ik had een extreme paniekaanval en was verdoofd tot en met, volgende dag was ik ok.. Tot ik op restaurant me focuste op alle mensen die praatten, ik kreeg nogmaals een paniekaanval. De dag erachter en de komende 4 maand voelde ik me normaal, tot ik werd aangevallen door een heroine africaan, ik moest vluchten voor me leven.. Uren adrenaline had ik, het ging maar niet over.. Ik kreeg nogmaals een paniekaanval, extreme erge.. De volgende dag kon ik niet naar kleurijke dingen kijken of geluid horen, precies of me brein het niet aankon.. Sinds die dag heb ik last van paniekaanvallen, angts, ijl hoofd, gevoel dat ik niet bewust ben, depressief gevoel, tintelende handen, elke dag hartkloppingen, zenuwachtig en onrustigheid, geen concentratie meer, vergeet alles, ik adem snel, duizeligheid, bang dat er vanalles met me aan de gang is.. Wat ik me afvraag is.. Moest ik de joint nooit hebben gerookt was dit dan nooit gebeurd want toen kreeg ik me allereerste aanval, of heb ik dit omdat ik getraumatiseerd ben? Gelieve me te helpen. Bedankt. En gaat dit weg?

    7 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat de joint inderdaad de oorzaak kan zijn.
    Ga met de klachten naar je huisarts

    Reageren
    Anoniem

    De dokter zei dat het niet kan omdat het 4 maand geleden was dat het door de traumatisatie is dat ik nu chr hyperventilatie heb .. Ik twijfel.. Wat moet ik hier aan doen en gaat het ooit weg ? Ik hyperventileer al een half jaar en neem serlain tegen paniekaanvallen diennu gestopt zijn maar heb nog altijd bewustzijnsklachten, hartkloppingen, ijl hoofd, en negatieve angstige gedachten

    Reageren
    John (moderator)

    Hyperventilatie zou kunnen, maar dan nog ligt de oorsprong na het gebruiken van de joint. Je klachten zijn daar begonnen. Waarschijnlijk daarna wel erger geworden.

    In de columns over angst die ik heb geschreven staan ademhalingsoefeningen en spierontspanningsoefeningen die je zou kunnen gebruiken. Probeer het eens uit.
    http://www.dokter.nl/nieuws-items/columns/angst

    Reageren
    Anoniem

    Denk je dat dit levenslang is ? Ik zit er echt mee in.. Zou sporten helpen en vitamines enzovoort?

    Reageren
    John (moderator)

    Levenslang zal dat zeker niet zijn. Maar je moet er wel wat aan doen.
    Gebruik de oefeningen die ik heb gegeven.
    Voor het overige is goed en gezond eten natuurlijk wel belangrijk en vooral genoeg drinken. 1,5 tot 2 liter per dag. En dan geen energy drinks….Eet iedere dag een stuk vers fruit. Sporten kan dan sowieso geen kwaad.

    Reageren
    Anoniem

    Zou fitness hier goed voor zijn hier ben ik namelijk mee begonnen.. Zouden proteine shakes het verslechten dat had ik eens gehoord?

    Reageren
    John (moderator)

    Fitness is prima.
    Ik zie niet meteen een probleem in de proteïne shakes.

    Reageren
Reageer op: Wat is er mis met me !
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

angst en paniekaanvallen na stoppen met roken
5 min leestijd

Angst en paniekaanvallen na stoppen met roken

5 min leestijd

Pleinvrees, een grote invloed op je leven

Omgaan met angsten
3 min leestijd

Hoe omgaan met angsten

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.