Zoeken Vraag het forum

Spasmen van spieren in been tintelingen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • N.

    Ik heb dit document al goed doorgenomen maar eil toch even mijn situatie delen.
    Het begon met tintelende handen, branden gevoel op de huid. Ik realiseer dat ik veel stress heb ( gehad) de gevoelens op de huid komen en gaan. De tintelingen blijven maar dan alleen in de nacht oglf bij fietsen. Nu hebben de klachten zich uitgebreid naar tintelingen in beide benen, spierspasme, trillende beeld bij opstaan in de ogen, pijnlijke nek en bovenrug, vermoeidheid omdat ik al 1 jaar niet doorslaapt door de tintelingen in de vingers, duizeliggevoel met lopen. Het is een heel verhaal. Ik ben bij de dokter geweest met bijna alle klachten en die heeft/heeft geen verklaring. Op aandringen verwijzing naar de neuroloog gekregen. Afgelopen jaar wel in behandeling bij een psycholoog en fysio geweest voor heftige jeugd en war ik de laatste jaren heb meegemaakt. Kan het een angsstoornis zijn geworden, hyperventilatie of toch angst voor een bv spier/ gevoelsziekte. Er komen wat klachten overeen met wat ik op het forum lees maar niet alles. Over 4 weken bij de neuroloog aan de beurt maar kamp.met angst en vragen.

    1 reactie
    Reageren
    Suus

    Je klachten passen idd bij angst en chronische hyperventilatie.

    Reageren
Reageer op: Spasmen van spieren in been tintelingen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.