Zoeken Vraag het forum

Een heel verhaal… angst

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste allemaal,
    Ik heb al een tijdje ergens last van. Namelijk hoofdpijn. Sinds ongeveer een maand, het is vaak op verschillende plekken en verschilt ook in pijn en steken of doffe pijn. Ik ben heel erg bang voor een hersentumor. Ik ben 14 jaar oud. Ook werd ik vandaag wakker met een heel misselijk gevoel (natuurlijk dacht ik weer dat dat met mijn hersentumor te maken zou heben). Ik ben nu nogsteeds heel misselijk, ben vandaag ook niet naar school. Ik ben echt heel bang dat ik een hersentumor heb. Ik let ook heel Erg op mijn motoriek, volgensmij is daar niet echt iets mis mee. Ook heb ik last van duizeligheid. Iemand enig idee of dit een hersentumor is en dat ik echt naar de dokter moet… of maak ik mezelf gek?
    Mvg

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat je je zelf idd erg gek en bang aan het maken bent. Je zult spanningshoofdpijn hebben

    Reageren
    Catootje

    Je voeding kan een rol spelen. Zo eten we in het westen teveel snelle suikers en brood. Beter is het om te zorgen voor complexe koolhydraten, voldoende eiwitten, vetten en vezels bij elk eetmoment, voor een stabielere bloedsuikerspiegel. Ook kunnen er voedselovergevoeligheden zijn, zoals tyraminerijke voedingsmiddelen. Ook uitkijken met stoffen als smaakversterker en andere toevoegingen.

    Misschien nog wat tekorten aan wat vitaminen, mineralen, vetzuren en aminozuren. Bloedonderzoek zegt niet zo heel veel over tekorten. Als je misschien weinig vlees eet heb je ook eerder tekorten aan bepaalde aminozuren, vitaminen en mineralen.

    Reageren
Reageer op: Een heel verhaal… angst
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.