Zoeken Vraag het forum

Oxazepam, hoe snel opnieuw

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Debbie

    Goedenavond,

    Ik mag ivm angst, darmproblemen en stress en halve oxazepam zo nodig nemen. Nu heb ik met half 6 a 6 uur een halve gehad. Even geleden een extreem stress moment gehad, (afgaan van alarm in onze zaak), sta te trillen op mn benen, mag ik opnieuw een halve nemen, of is dat te snel?

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Hoeveel mg zijn de pillen?

    Reageren
    Debbie

    10 en daar neem ik dus zonodig een halve van

    Reageren
    John (moderator)

    Dat is dan geen probleem

    Reageren
    Catootje

    Een medicijn kan een steuntje zijn. Lijkt me op zich niet zo’n probleem om even wat extra’s te nemen. Wel is het zo dat benzodiazepinen het melatonine in je lichaam verlagen.

    Verder kan het zinvol zijn om wat te doen aan oorzaken, zoals voeding – suikers beter skippen – en tekorten aan diverse vitaminen, mineralen, vetzuren en aminozuren. Denk aan magnesium, vitaminen B en D en omega 3. Een stofje als theanine werkt heel ontspannend. of probeer eens rescue remedie. De rescue ‘night’ werkt iets sterker, mag gewoon overdag gebruikt worden. Voor je darmen zijn oplosbare vezels ook belangrijk, zoals psyllium en inuline.

    Reageren
Reageer op: Oxazepam, hoe snel opnieuw

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

2 min leestijd

Nieuwe website Dokter.nl komt eraan (week 24)

4 min leestijd

Eczeem en hooikoorts: waarom ze zo vaak hand in hand gaan

4 min leestijd

Hooikoorts en immunotherapie: wanneer is het een optie?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 2 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.