Zoeken Vraag het forum

draaiduizeligheid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniem

    hoi iedereen,

    ik heb hier nu al een paar dagen last van ( iets van 5 of zo). ik had het eerst maar heel even dat ik een beetje duizelig was voor 2 uurtjes of zo, maar nu heb ik het gewoon de hele dag door, ik heb heel erg last van het gevoel alsof ik de hele tijd heen en weer beweeg als of ik op een boot zit die wiebelt. ik heb dat gevoel als ik zit, sta en ook als ik lig. ik heb ook dat als ik loop ik af en toe een misstap maak, af en toe ben ik ook misselijk. ik had laatst 1 keer dat ik s’avonds naar bed ging en mijn linker ook een beetje pijn deed en die volgende ochtend stond ik op met een piep in me oor, dat ging na een uurtje weer weg en de rest van de dag had ik nog een heel zacht piepje in oor. ik ben heel bang dat het iets ergs is, weten jullie wat dit is?

    groetjes

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Misschien een virusinfectie op evenwichtsorgaan. Ga met de klachten naar de huisarts

    Reageren
    anoniem

    is dat gevaarlijk? en gaat dat vanzelf weer over?

    Reageren
    John (moderator)

    Nee, niet gevaarlijk, maar wel erg vervelend. Maar eerst maar eens naar de huisarts om vast te stellen war er precies aan de hand is

    Reageren
Reageer op: draaiduizeligheid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.