- Anoniem20 augustus 2014 om 15:08
Zie de foto voor hoe mijn pols er vandaag uitzag. 2 dagen geleden is er bloed afgenomen op de pols, en op de bovenkant van mijn hand een infuus (ongebruikt) aangesloten geweest. kan dat ermee te maken hebben/zo ja: hoe dan? ontsteking..? de verkleuring is nog net wat erger dan de camera pakte maar ik vertrouw het nog niet, ik had ook hartkloppingen. is het geen hartfalen dat het niet goed doorbloed?
heb al aan de huisarts gevraagd en daar ga ik vd week langs maar ik wil het weten wat het kan zijn!7 reactiesReagerenJohn (moderator)
20 augustus 2014 om 18:14Een bloeduitstorting dus van het prikken. Dat is op zich niets bijzonders.
Reageren
De hartkloppingen zullen wel ontstaan omdat je zelf een beetje aan het gek maken bent. Wat was de reden om een infuus aan te leggen?
[quote] is het geen hartfalen dat het niet goed doorbloed?[/quote]Hoe kom je erbij?Anoniem20 augustus 2014 om 23:13Tandor bedankt voor je reactie, het infuus was aangelegd voor de zekerheid, nadat ik dus op de eerste hulp kwam ivm juist weer hartkloppingen. vandaar dat ik ook dat verband legde, maar is nu wel duidelijk een prikontsteking/bloeduitstorting?
hoe kan het dan? het was een dunne naald, overigens onder op de pols (waar het nu zit) was het gewoon bloedafname voor onderzoek en het infuusje zat -op- de hand dus heeft er niets mee te maken.
ik voelde vanaf het begin al een brandende pijn en zo nog 2 dagen in de pols eerder dan oppervlakkig, totdat ik wakker werd met een ”dove/slapende” arm zonder dat hij beklemd lag ’s nachts, en later op de ochtend dit zag
hoe kan bloed afname in dit resulteren? is er dan een bloedvatje beschadigd geraakt? of is dit eerder een ontstekinkje
ReagerenAnoniem20 augustus 2014 om 23:15Ohja vergeten, het zit er nog steeds. hoelang duurt het ongeveer voor zoiets weggaat of zou het al weg moeten zijn na 1 dag?
ReagerenJohn (moderator)
20 augustus 2014 om 23:22Het is heel goed mogelijk dat het bloedvat is doorgeprikt. Dat kan wel eens gebeuren. Vervolgens krijg je dan een bloeduitstorting. Het kan nog wel even duren voordat het weg is.
ReagerenAnoniem21 augustus 2014 om 07:12heeft dat gevolgen voor de hand/polsdoorbloeding? herstelt zo’n ader dan nog? want moet zeggen, nu is die hand wat klammer of is zo’n belangrijke polsader voor altijd ‘weg’ ?
ze haalde er namelijk 4 buisjes uit met behoorlijke stroomsnelheid dus lijkt mij 1 van de grotere polsaderenben daar toch benieuwd naar.
ReagerenAnoniem21 augustus 2014 om 07:45Dat herstelt gewoon weer. Ze hebben gewoon aan de onderkant een beetje door de ader heen geprikt en daarom heb je een bloeduitstorting. Maar dat gaatje is bijna direct alweer dicht gegaan, dat bloedvat is alweer heel.
Ik denk dat je best wel last hebt van ziekte-angst als ik je posts zo lees, ben je daar wel eens voor gezien door een psycholoog?
ReagerenJohn (moderator)
21 augustus 2014 om 08:20Zoals de vorige schrijver al aangeeft herstelt dat vrijwel meteen. Het maakt ook niet uit hoeveel buisjes bloed er worden afgetapt. Voor de bloedvoorziening van je hand of pols heeft dat totaal geen consequenties. Daar hoef je je dus geen zorgen over te maken.
Reageren



