- Anoniem!26 maart 2013 om 17:50
Hallo mensen,
Ik ben een jongen van 17 jaar en zit met een klein probleem.
Ik ben vorig weekend op een feest geweest, en daar ben ik onderuit gegaan en behoorlijk hard op mijn achterwerk gevallen. Wat als gevolg rugpijn en een zwelling links van mijn anus heeft veroorzaakt.Het is een bultje ter grote van een centimeter en doet geen pijn. Alleen na het ontlasten doet het wat pijn en is het wat meer opgezweld en wat jeukerig.
Mijn vraag nu is. Zou het kunnen komen door de harde val? Of is het gewoon een aambei die plotseling tevoorschijn is gekomen?Ik hoop dat jullie mij kunnen helpen!
Mvg.
4 reactiesReagerenEmma26 maart 2013 om 18:29Ik denk aan je stuitje… Gebroken?! Ga even naar de huisarts, die kan het controleren.
Laat je weten hoe het verder gaat met je.
Reageren
EmmaAnoniem!26 maart 2013 om 19:32Stuitje is het niet denk ik. Kan nog gewoon lopen en zitten. Het is wel een beetje indrukbaar en als ik van bed kom is de zwelling minder. Maar die word weer iets erger na loop van tijd.
ReagerenAnoniem!27 maart 2013 om 08:19Ik word wakker en plotseling is het bultje/de zwelling weg. Natuurlijk heel mooi, maar ik vraag me af wat het nou zou zijn?
ReagerenAnoniem27 maart 2013 om 14:23Een bloeduitstorting.
Reageren



