Zoeken Vraag het forum

uitslagen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Daniel
    Hi Tandor
    Vraagje laatste keer bloed geprikt omdat ik zo moe was nu komt eruit hoger cholesterol zoals ik kan zien allen zie drie verschillende staan maar dat zegt me allemaal niets en als ik google zeggen ze dat ik moet oppassen voor een hartaanval zoals alles bij google
    maar moet ik me zorgen maken met deze onderstaande uitslagen
    ja ik rook nog wel ik start begin januari in samenwerking met brijder stichting om te stoppen hun begeleiden me en geven evt medicijnen enzo
    graag je reactie en alvast bedankt en fijne feestdagen alvast
    Ferritine (ug/L) 79            normaalwaarden 35-260
    <span class=”ng-binding”>ijzer                      19             normaalwaarden  34-35</span>
    Triglyceriden (mmol/L) 4.20 normaalwaarden <2.00
    CHOL-HDLC ratio  6.20 normaalwaarden < 5.00
    Cholesterol (mmol/L) 6.28 normaalwaarden <5.00
    HDL-Cholesterol (mmol/L) 1.02 normaalwaarden >1.00
    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Je cholesterol is in ieder geval te hoog. En ja dat verhoogd het risico op hart en vaatziekten. Daar moet je dus wel iets aan gaan doen. Alleen stoppen met roken is niet genoeg.

    Reageren
Reageer op: uitslagen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.