- Anoniem1 juni 2016 om 08:26
Zondag avond had ik niks maar toen ik maandag wakker werd deed de bovenkant van mijn linkerwijsvinger pijn en was wat dikker dan de rechter hand. Ik heb dit nu nog steeds.
Vanochtend zag ik wel een klein beestje over mijn bureau lopen maar ik weet niet of dat er mee te maken heeft5 reactiesReagerenJohn (moderator)
1 juni 2016 om 09:06Ik begrijp niet zo goed wat het beestje op je bureau ermee te maken zou hebben…… Misschien ben je door een mug gestoken of zit er een infectie in de hoek of zijkant van de nagel….
Reageren
Als je geen idee hebt en de klachten houden aan, ga dan even naar de huisartsAnoniem1 juni 2016 om 10:54Het doet heel zeer als ik iets aanraak en is ook lichtelijk warm wat zou het allemaal kunnen zijn. Ik zou liever niet naar de huisarts willen is er misschien een manier om de pijn te verminderen
ReagerenJohn (moderator)
1 juni 2016 om 11:44Dat lijkt dan toch op een ontsteking.
Reageren
Dus toch maar even naar de huisarts…Anoniem1 juni 2016 om 14:072 vragen
Wat gebeurt er als ik niet naar de huisarts ga gaat het vanzelf over
2e vraag wat gaat de huisarts precies doen dus welke stappen?
ReagerenJohn (moderator)
1 juni 2016 om 14:26Of het vanzelf over gaat kan ik zo ook niet zeggen.
Reageren
De huisarts zal in eerste instantie eens kijken of er iets bijzonders te zien waar een ontsteking door zou kunnen komen.. Afhankelijk daarvan zal de huisarts kijken of er iets voor gegeven moet worden..



