Zoeken Vraag het forum

Doorgezakte voeten (overpronatie)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb al heel mijn leven last van doorgezakte voeten. Het is nogal vervelend omdat mijn schonen heel snel slijten aan de buitenkant door de manier waarop mijn voeten neerkomen op de grond. En daarbij komt nog eens dat het niet zo een mooi zicht is, zo scheven voeten.
    Nu vroeg ik mij af of er mensen zijn die hetzelfde hebben en of jullie ervaring hebben met goedwerkende inlegzolen die dit tegengaan?
    Op internet zijn er heel wat webshops die inlegzolen verkopen waarbij ze beweren dat ze de voet stabiliseren maar ik weet niet if ik dit kan geloven.
    Hopelijk kunnen jullie mij helpen

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Om een goede zool te krijgen zal er eerst een afdruk van je voet moeten worden gemaakt om te kijken hoe en waar je voet het meest is doorgezakt. Dat is dus nooit bij iedereen hetzelfde.
    Ik zou je adviseren om naar een podoloog te gaan voor goede zolen.

    Reageren
    JoachimAnoniem

    Daarmee naar een podoloog gaan is een beetje hetzelfde als met een lekke band naar de fietsenmaker gaan om ‘een lekke band’ te laten constateren. Goede en betaalbare biomechanische inlegzolen werken prima tegen overpronatie.

    Reageren
    John (moderator)

    Deze vergelijking gaat mank. De fietsenmaker zal je band dan ook kunnen plakken.

    Een steunzool door een podoloog verstrekt zal worden vergoed door de ziektekostenverzekeraar. Een steunzool die je op eigen houtje aanschaft niet.

    Reageren
Reageer op: Doorgezakte voeten (overpronatie)
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.