- Gigi20 augustus 2025 om 02:56
Kwam met uit de douche en heb al tijdje iets langs de zijkant van m’n groteteennagel zitten. Van de week een stuk weggehaald, want zat sokpluisjes bij. En nat was m’n voet wat week van de douche en toen dacht ik dat het misschien een ontstoken ingegroeide teennagels was, dus duwde erop om te kijken of er iets uit kwam. Want had geen bril op, dus kon het niet heel goed zien.. Vies verhaal, sorry… Maar geen ontstoken teennagel, maar er kwam wel een hard stukje weg en nu is het wat open. Denk dat het een nijnagel was? Maar nu lees ik dus op het internet dat je die absoluut niet zelf moet weghalen. Heb er een Betadine pleister opgedaan. Moet ik er verder nog iets mee? Of gewoon zo laten en prima?
2 reactiesReageren
Peter (huisarts)
20 augustus 2025 om 13:28Zou kunnen… En lijkt mij dat je er dan ook niet iets anders mee moet doen als wat je gedaan hebt!
https://nl.wikipedia.org/wiki/Nijnagel
ReagerenGigi20 augustus 2025 om 14:08Dankuwel voor uw reactie. Begrijp alleen niet helemaal wat u zegt. Wat bedoeld u met:”Zou kunnen”? Begrijp ik het goed dat het plakken van een Betadine pleister voldoende is en ik er verder niks mee hoef? Excuses dat ik het niet helemaal begrijp.
Vriendelijke groet!
Reageren


