- Stijn28 november 2024 om 09:53
Goedemorgen
Ik heb sinds maandag last van jeukende vingers en in mindere mate aan mijn tenen. Het is zodanig erg dat ik ze kapot krab… Er is geen huiduitslag te zien. Alsook kreeg ik daarnet uit het niets last van een enorme opvlieger, alsof je met een haardroger op mijn voorhoofd zat, met zweten over hele lichaam als gevolg dat overging na 5min. En als dat nog niet genoeg is heb ik al een maandje last van nachtelijk zweten dat zo goed als elke nacht mijn dekbed kletsnat is.Ik begrijp dat het onmogelijk is voor zonder onderzoek een oorzaak te kunnen geven, maar heb je enig idee of er een aandoening is die al deze symptomen geven?
Alvast bedankt, gr Stijn
3 reactiesReagerenSuus28 november 2024 om 10:16Ik zou daar toch even mee naar de huisarts gaan
ReagerenStijn28 november 2024 om 11:27Ja dat ben ik ook van plan, heb vorige maand nog maar een bloedonderzoek gehad voor een ingreep en toen was alles in orde. Ik weet dat nachtelijk zweten en jeuk voorkomt bij Hodgkin en dergelijke, maar de jeuk zit hem enkel op mijn vingers en mindere mate tenen en heb geen opgezwollen klieren.
Dus ik heb geen idee van waar dit allemaal komt.
ReagerenSuus28 november 2024 om 13:06Ik zou het met de huisarts bespreken, als je zegt een ingreep gehad te hebben, kan die bepalen of het daar aan gerelateerd zou kunnen zijn.
Reageren
Of aan bijvoorbeeld medicatie die daarvoor/bij gebruikt is.


