Zoeken Vraag het forum

Jeuk boven op voet

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Muis

    Hallo,

    Sinds enige dagen heb ik enorme jeuk boven op me voeten. Zo erg dat ik het tot bloedens toe open krap. Me voeten zijn ook aardig opgezwollen, alsof ik flink vocht vasthouden. (Waarschijnlijk de warmte) Het is geen voetschimmel o.i.d. Het jeukt de hele dag, maar lijkt erger te worden als ik me slippers aan heb. (Die band die over me voet loopt, knelt dan wat af, ivm gezwollen voeten en jeukt dan nog erger) Ik heb er nu sudocreme opgesmeerd, hopelijk verlicht dat een beetje. Ooit wel trombose en longembolie gehad maar weet niet of dat hier iets mee te maken heeft.

    Wie weet wat dit kan wezen??

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat kan van de warmte zijn

    Reageren
    Thea

    Calendulancreme kan helpen.

    Gr, Thea

    Reageren
    Muis

    Bedankt, heb inmiddels allergiepillen gekregen en wordt doorverwezen nar dermatoloog.

    Reageren
Reageer op: Jeuk boven op voet
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Schurft of eczeem: wat is het verschil?

4 min leestijd

Schurft: oorzaak en behandeling

4 min leestijd

Schaamluis: oorzaak, symptomen en behandeling

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.