Zoeken Vraag het forum

Eeltpit/wrat

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hoi, ik heb een eeltpit/wrat op mijn duim. Ik weet van beide niet zeker want er zit helemaal GEEN gevoel in. Wel wil ik er graag van af en weten wat het is. Zijn er trucs die je zelf kan toepassen misschien?

    2 reacties
    Reageren
    Zelfde Anoniem

    Voor de duidelijkheid nog even een foto, misschien dat jullie weten wat het is!  Toch denk ik zelf wel een eeltpit, maar zou het niet met zekerheid zeggen

    Reageren
    John (moderator)

    Lijkt op een wrat. ga even naar de huisarts en laat ze aanstippen

    Reageren
Reageer op: Eeltpit/wrat
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Schurft of eczeem: wat is het verschil?

4 min leestijd

Schurft: oorzaak en behandeling

4 min leestijd

Schaamluis: oorzaak, symptomen en behandeling

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.