Zoeken Vraag het forum

Pink kan niet meer omhoog halfjaar na tfcc operatie

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Eline

    November 2015 ben ik na een val van de fiets geopereerd aan een gescheurde tfcc, dit is allemaal enigzins goed verlopen.

    Na 6 weken gips en 2 handtherapie sessies verder bleek dat er geen verbetering in mijn pols zat. Tijdens de controle MRI kwamen ze tot de conclusie dat er nog een scheur zat, alleen ze wisten niet of dit operatief te verhelpen was i.v.m. doorbloeding, littekenweefsel etc. Operatie gepland, deze afgezegd vanwege second opinion aanvraag. Zeggen ze bij de second opinion dat er niks te zien is op de MRI en dat er geen sprake is van een tweede operatie. Krijg nou wat…heb ik met een spook gepraat in het andere ziekenhuis. De arts die mij geopereerd heeft was een paar maanden vrij (juni,juli en augustus) en daarna zou er contact met mij opgenomen worden, tot op heden nog nooit gebeurd. Moet ik eerlijk bekennen dat ik er zelf na het second opinion akkefietje niet zoveel zin meer in had. Nu komt het.
    Van september tot aan kerst productiewerk gedaan en mijn pols vond dat niet zo heel erg leuk en sinds 2 weken kan ik mijn pink niet los van mijn ringvinger omhoog krijgen en zelfs als ze samen bewegen doet het pijn. Het trekt helemaal door naar mijn onderarm tot aan de elleboog en de kleinste bewegingen zijn pijnlijk. In rustpositie is het ook bijna niet uit te houden. Er zitten tintelingen in mijn pink en mijn pols,ringvinger en pink zijn het ene moment ijskoud en het andere moment zitten er allemaal rode vlekjes in de binnenkant van mijn hand.

    Nu is mijn vraag of de scheur in mijn tfcc gerelateerd kan zijn aan de pijn in mijn pink en ringvinger?

    Uiteraard neem ik maandag 2 januari contact op met het ziekenhuis en laat ik wel weten hoe en wat, ben alleen benieuwd of er iemand is die hetzelfde heeft ervaren of ervaart als ik.

Reageer op: Pink kan niet meer omhoog halfjaar na tfcc operatie
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

2 min leestijd

Nieuwe website Dokter.nl komt eraan (week 24)

4 min leestijd

Eczeem en hooikoorts: waarom ze zo vaak hand in hand gaan

4 min leestijd

Hooikoorts en immunotherapie: wanneer is het een optie?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.