- wilmarenzo22 mei 2013 om 18:43
Hallo iedereen,
Ik heb mijn levelang al een moedervlek op mijn wang zitten. Ik ben al een tijdjeverliefd maar om te vragen ben ik nog al verlegen. Ik schaam me ook voor mijn moedervlek. Ik ben naar de dokter geweest om hem te verwijderen en die zei dat ik beter nog een paar jaar kon wachten , omdat volgens de dokter mijn hoofd nog groeit en het litteken mee kan groeien alleen dat vind ik nou zo stom want dan moet ik nog minstens 2 jaar wachtten en dan is het meisje vast al bezet. Ik ben 14 en wordt over een paar maanden 15. Ik heb al best wel veer baardgroei enzo en mijn lengte is 190 cm. Nou is mijn vraag tot wanneer groet mijn hoofd om het zo maar te zeggen ?? Of kan ik het gewoon al laten verwijderen. btw mijn pupertijd begon al op mijn 12e.
Hoop op antwoord
9 reactiesReagerenEmma22 mei 2013 om 18:55Wat een raar antwoord van je huisarts! Jij wilt deze moedervlek nu weghebben, nou, laat dat dan doen! Maak desnoods een afspraak met een dermatoloog.
Laat je weten hoe het verder gaat met je?
Groetjes, Emma
Reagerenwilmarenzo22 mei 2013 om 19:09wilmarenzo22 mei 2013 om 19:13als eerst dank voor je reacte,
Maar weet je zeker dat het geen kwaatkan dat mn litteken straks uitrekt?
ReagerenEmma22 mei 2013 om 19:19Tuurlijk niet. Een moedervlek groeit (in principe) niet. Dus als jij er nu van af wilt, doe dat dan. Maar, waar zit ie op je wang? Misschien vindt dat meisje het juist heel leuk dat jij daar een moedervlek hebt. Besef wel dat als je ‘m weg laat halen, dat je dan een litteken overhoud. Is dat wat je wilt?
Emma
Reagerenwilmarenzo22 mei 2013 om 19:33het is bset wel een grote moedervelk het is niet een kleintje ongeveer zo groot als de omtrek van je pink. En ik heb gelezen dat je voor een litteken zalfjes hebt?
ReagerenJohn (moderator)
22 mei 2013 om 20:2414 jaar is nog maar een kort leven.
En als dat meisje dan al weg is omdat je een moedervlekje hebt ben je waarschijnlijk beter af.
Het zou niet om een moedervlek moeten gaan.Je huisarts heeft wel een punt. Je groeit tot 18 19 jaar. Als er nu een litteken ontstaat kan het inderdaad door het uitzetten van je huid wat opgerekt worden.
Zalfjes zijn er om een litteken te laten vervagen.
Reageren
Ga terug naar je huisarts en vraag een verwijzing naar de dermatoloog. Die zal je kunnen zeggen wat de risico´s betreffende het litteken zijn en wat je er aan kunt doen.wilmarenzo23 mei 2013 om 05:28oke dan voor de antwoorden
ReagerenKimmie23 mei 2013 om 11:51Niet weghalen joh! Ik vind het juist leuk als een man een moedervlek op z’n wang heeft!
ReagerenAnoniem20 juli 2014 om 22:25Hallo
Ik heb inmiddels mijn moedervlek verwijderd dit was afgelopen donderdag gebruleurd in umcg en gelukkig vergoed. Tis een beetje laat maar beter laat dan nooit hihi. 😉
Reageren
Specialisme
Levensstijl advies
Een ongezonde leefstijl kan leiden tot terugkerende of aanhoudende klachten, zoals vermoeidheid, stress, gewichtstoename of een verminderde weerstand. Veel mensen ervaren op verschillende momenten in hun leven dat leefstijlkeuzes invloed hebben op hoe ze zich voelen en functioneren.
Gelukkig kun je met gerichte leefstijlaanpassingen veel verbetering bereiken. Wil jij werken aan een gezondere leefstijl? Hier lees je wat je kunt doen en welke stappen direct effect hebben op je dagelijkse gezondheid.
moedervlek verwijderen
- Door wilmarenzo
- 22 mei 2013 om 16:43
Beheerd door
Peter (huisarts)- 9 reactiesReageren
Zoek je begeleiding op maat?
Lees welke begeleiding en behandelingen je kunnen helpen bij het aanpassen van je leefstijl.Medische hulp
Wat kun je zelf doen?
Ontdek praktische adviezen en stappen om zelf aan de slag te gaan met een gezondere leefstijl.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties