Zoeken Vraag het forum

Knobbel oksel, ontstekingen borsten

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • I.

    Beste,

    Ik ben 28 jaar en in de familie is Borstkanker aanwezig. Sinds een week heb ik een pijnlijke knobbel onder mijn linkeroksel. Deze doet pijn bij bewegingen en daarom ben ik meteen naar de dokter gegaan. Zij stelde voor om een echografie te laten doen. De resultaten toonden afwijkingen in beide borsten (microcysten en fibroadenoom). Ook de knobbel in de oksel bleek een fibroadenoom te zijn.

    Er werd geadviseerd om na zes maanden opnieuw onderzoek te doen. Ik maak me echter zorgen omdat ik het gevoel heb dat mijn dokter me niet serieus neemt. Drie jaar geleden had ik voor het eerst een ontsteking in mijn rechterborst en oksel. Toen werd mij ook aangeraden om elke zes maanden een echografie te laten maken. Sindsdien heb ik regelmatig ontstekingen gehad in beide borsten en oksels.

    Een maand geleden had ik opnieuw een flinke ontsteking en kwam ik bij een vervangende dokter terecht. Hij wilde meteen bloedonderzoek doen (iets wat mijn eigen huisarts bijna nooit doet) en mijn witte bloedcellen bleken extreem hoog te zijn. Sinds mijn 19 jaar zijn mijn witte bloedcellen telkens te hoog bij bloedonderzoeken en heb ik ook voortdurend maagontstekingen.

    Kan er iets mis zijn met mijn witte bloedcellen en zou dit niet verder onderzocht moeten worden? De ene ontsteking na de andere en steeds antibiotica krijgen lijkt me niet de oplossing.

    Zijn er misschien andere oorzaken die onderzocht moeten worden?

    2 reacties
    Reageren
    Suus

    Ik zou dat met de arts bespreken die het bloedonderzoek heeft aangevraagd.
    Die kan aan de hand daarvan en je vragen beantwoorden en bepalen of er verder onderzoek nodig is.
    Je kunt ook zelf vragen om een verwijzing naar een mdl arts voor de maagklachten voor verder onderzoek.

    Reageren
    John (moderator)

    Je geeft zelf al aan dat je witte bloedcellen regelmatig te hoog zijn maar ook dat je regelmatig ontstekingen hebt. Dan is het logisch dat de witte bloedcellen te hoog zijn.
    Het is ook niet zo dat je arts het niet serieus neemt. microcysten en fibroadenomen zijn geen risico factoren op borstkanker.
    Er zou wel eens naar je afweersysteem gekeken kunnen worden waarom je zo vaak ontstekingen hebt, en naar een MDL arts om te kijken waarom je regelmatig maagontstekingen hebt.

    Reageren
Reageer op: Knobbel oksel, ontstekingen borsten
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.