Zoeken Vraag het forum

Knobbeltje rechterborst?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • C*

    Hallo,

    Ik heb in december mijn silicon implantaten laten verwijderen. Ik heb in oktober een mammo + echo laten uitvoeren omdat ik bezorgd was, deze waren beiden goed (wel cyste rechts). Sinds een week na mijn operatie voel ik een knobbeltje onder mijn rechtertepel. Ala ik lig of naar voren buig voel ik het nauwelijks, maar rechtop voelt het hard en als een soort erwt.
    Natuurlijk ben ik al bij mijn ha geweest en moet komende week terugkomen, als de zwelling van de operatie is afgenomen. Ik maak mezelf helemaal gek dat het misschien kanker is, omdat ik gelezen heb dat ze met siliconen niet altijd alles goed kunnen zien. Anderzijds zagen ze wel de cyste op de mammografie. Kan iemand hier iets zinnigs over zeggen? Mijn implantaten zaten half onder de spier.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het zou natuurlijk een kliertje kunnen zijn of een welling door de operatie, maar daar zal dan naar gekeken moeten worden. Niemand kan je zo zeggen wat het precies is

    Reageren
Reageer op: Knobbeltje rechterborst?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.