Zoeken Vraag het forum

Pijnlijke gezwollen tepels

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anna

    Hoi!

    Sinds een dag of twee heb ik last van zeer gevoelige/pijnlijke tepels en sinds gisterochtend viel me op dat ze gezwollen zijn. Ze zijn gevoelig bij aanraking, maar het doet pas pijn als ik erin knijp of erop druk. De pijn zit echt in de tepels, niet aan de huid. Behalve dat ze gezwollen zijn zijn ze niet extra rood ofzo. Het gekke is ook dat het aan beide kanten tegelijk begonnen is. Het is ook aan beide kanten even erg. Ik vermoed zelf hormonen, ik heb een hele tijd ondergewicht gehad (eetstoornis) en ben daardoor al een hele tijd niet ongesteld. Ik hoop dus dat ik ongesteld ga worden, maar ik kan me niet herinneren dat ik hier ooit last van had toen ik nog wel ongesteld was. Ik heb ook geen pijnlijke borsten, alleen de tepels doen pijn en zijn gezwollen. Weet iemand of dit inderdaad aan de hormonen kunnen liggen of is er misschien een andere oorzaak?

    Groetjes!

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Het kunnen inderdaad je hormonen zijn. Je zult het even moeten afwachten.

    Reageren
Reageer op: Pijnlijke gezwollen tepels
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.