- d.roggeveen10 november 2011 om 12:32
wie kan mij inlichten over het feit dat mijn kindje van 5 weken al 2 maal in ademnood is gekomen na de voeding. het is zelfs zo heftig dat hij dan bijna slikt. het lijkt op slijm in de neus en ik er mee naar de arts ben geweest. deze geeft advies om zantac te gaan gebruiken. hij zou zijn voeding niet goed verwerken. heeft dit iets met de ademnood te maken? wie heeft zoiets wel eens aan de hand gehad. het is doodeng!
3 reactiesReagerenbrenda A10 november 2011 om 14:24welke arts ben je geweest? Huisarts of kinderarts?
Reageren
denkt de arts aan reflux?
groetjes, Brendad.roggeveen11 november 2011 om 12:11hi, Bremda ik ben bij de kinderarts geweest en die heeft gezegd dat het na 3 tot 4 maanden wel over zal zijn. (overgroeien????) als er dan niets ernstigs is gebeurt. ik slaap er snachts niet van. telkens maar waken en kijken of alles nog goed is. heb jij ook zoiets meegemaakt.?
Reagerenbrenda A11 november 2011 om 12:41tik eens in op Google: Baby stikt bijna in slijm(gaat ook over voeding) , je vind dan heel wat items en ook een forum……misschien herken je het en geeft het je wat tips en houvast…..
zou kindje niet meteen na voeding op rug neerleggen maar eerst zijligging……groetjes , Brenda
Reageren



