- Pip9 september 2022 om 21:13
Goedeavond.
Ik ben vorige week ongesteld geworden met veel stolsels. Menstruatie duurde 5 dagen.
Hij wss al te laat door de MAP denk ik.
Ik heb vanavond toch voor de zekerheid nog een test gedaan, op deze testen die je een heel licht streepje. Terwijl ik vorige week ongesteld was.Weet u of het nou klopt of niet?
Ik ben 20 jaar, dus snap het eigenljk niet. Omdat ik het ene moment ongesteld ben en het andere een test met een heel licht streepje in mn handen heb…
Mvg
23 reactiesReagerenJohn (moderator)
9 september 2022 om 21:19Goed de bijsluiter lezen hoed de test gedaan moet worden en wanneer en hoe hij moet worden afgelezen
ReagerenPip9 september 2022 om 21:21Jaa dat heb ik gedaan. Alleen ik kan toch niet zwanger zijn dan? Ik ben 5 dagen achter elkaar hard ongesteld geweest.
ReagerenJohn (moderator)
9 september 2022 om 21:50Dat is dan niet erg waarschijnlijk
ReagerenPip9 september 2022 om 21:51Hoe bedoelt u dan meneer. Ik kan dan toch niet zwanger zijn? Ik had echt dikke stolsels. Is nu een wee gelden.
ReagerenJohn (moderator)
9 september 2022 om 22:15Dat het onwaarschijnlijk is dat je zwanger bent
ReagerenPip9 september 2022 om 22:32Oke bedankt. Maar hoe kan het dat de test dab wel licht postief is?
ReagerenJohn (moderator)
9 september 2022 om 22:53Daar kan ik je geen antwoord op geven
ReagerenPip10 september 2022 om 07:53Oke dankuwel. Wat zou ik moeten doen in dit geval?
ReagerenJohn (moderator)
10 september 2022 om 16:48Ga naar de huisarts voor een bloedtest
ReagerenPip11 september 2022 om 23:21Hoi, ik begin nu heel lichtjes rekbaarslijm te krijgen. Is dat dan dat de ovulatie eraan komt? Ik had nog een test gedaan en die was heel licht streepje. Terwijl ik veel stolsels ben verloren ik had gehoord dat je nog wel HGC in je bloed kon hebben een paar weken en positief kon testen. Klopt dat?
ReagerenJohn (moderator)
11 september 2022 om 23:26ik had gehoord dat je nog wel HGC in je bloed kon hebben een paar weken en positief kon testen.Â
Wat bedoel je nou precies? HCG is er alleen maar als je zwanger bent
ReagerenPip12 september 2022 om 11:45Ik bedoel, dat als het een miskraam is geweest bv. Dat het wel eventjes kan duren tot je negatief. Test. Want ik had de huisarts laatst gebeld omdat ik later ongesteld werd, zeiden hun dat het een miskraam kon zijn. Ook omdat ik dikke stolsels verloor. En ik teste afgelopen vrikdag heel licht posirief
ReagerenJohn (moderator)
12 september 2022 om 16:58Dat klopt idd. Dan zou dat kunnen
Reageren
Ga naar de huisarts en laat een bloedtest doenPip12 september 2022 om 17:57Oke. Ja ik begin nu wel rekbaarslijm te krijgen. Dus verwacht eigenoijk dat me ovulatie eraan kom. Want dat gaf de app okk aan. Dat dat deze week is. Me bmm zit okk vrij hoog en beetje open. Kan dat dan?
Reageren



