Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Zwangerschap

Ben je zwanger, denk je dat je zwanger bent of wil je graag zwanger worden? Een zwangerschap brengt veel veranderingen met zich mee. Van de eerste zwangerschapssymptomen en zwangerschapsklachten tot zwangerschapsdiabetes en zwangerschapsvergiftiging: op deze pagina lees je wat je kunt verwachten en wanneer het verstandig is om medische hulp in te schakelen.

Test

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik had op 28 april seks gehad. En ik ben bang dat ik zwanger ben. 15 mei (4 dagen voordat ik ongi moest worden) heb ik een zwangerschaptest gedaan bij de huisarts en die was negatief. Vrijdag kreeg ik mijn stopweek (zoals altijd dus ik was niet overtijd) maar deze stopweek was heel anders dan normaal, ik kreeg veel minder pijn in mn buik en ik kreeg maar 3 dagen bloedverlies inplaats van 6 dagen.. en het was ook niet veel.. ook niet te weinig. Ik vond het raar en wilde een zwangerschaptest doen via bloed. Ik deed de bloedtest op 26 mei en ik kreeg gister mijn uitslag en die was ook negatief. Mijn vraag is, kan het zijn dat ik te vroeg test? Dus dat mijn hcg misschien te laag is.. of stress ik voor niks

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    maar deze stopweek was heel anders dan normaal, ik kreeg veel minder pijn in mn buik en ik kreeg maar 3 dagen bloedverlies inplaats van 6 dagen.  Dat is toch geen reden om te denken dat je zwanger bent. En zeker niet als je de pil gebruikt en dat goed doet.

    Je menstruatie kan veranderen als je de pil slikt. Daarnaast kunnen stress en warm weer daar ook nog invloed op hebben.

    Je stresst dus inderdaad helemaal voor niks.

     

    Reageren
    Anoniem

    Oh mooi, want ik lees op internet dat als je zwanger bent dat je alsnog je stopweek krijgt want het is geen echte menstruatie. En heb ik te vroeg getest of juist niet?

    Reageren
    John (moderator)

    Je hebt zeker niet te vroeg getest. Je bent niet zwanger.

    Reageren
Reageer op: Test
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wanneer zoek je hulp tijdens je zwangerschap?

Lees bij welke klachten je contact opneemt met je verloskundige, huisarts of andere zorgverlener.
Medische hulp

Wat kun je zelf doen tijdens je zwangerschap?

Lees praktische tips over voeding, bewegen en omgaan met veelvoorkomende zwangerschapsklachten.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.