- Anoniem30 mei 2018 om 06:21
Beste dokter.nl
Ik vroeg me af of je zwanger kunt worden door mastruberen. Ik heb dat 1 keer gedaan door en tijdsdchirft ben ik achtergekomen wat dat was enzo. en ik deed het niet hard maar de dag daarna was er wel bloed maar ik weet niet of dat mijn maandstonden waren of iets anders want ik had ze nog niet gekregen. Is het normaal dat het al 2 maand geleden is dat ik mijn regels had en nu niet gekregen heb. Ik ben altijd bang dat ik zwanger ben. ik heb het nog niet gedaan (16 jaar)
Vele groeten
E.I
18 reactiesReagerenJohn (moderator)
30 mei 2018 om 10:23Om zwanger te raken moet er toch echt sperma in je vagina terecht komen. Dat gaat met masturberen toch echt niet lukken. Sperma komt uit een penis en niet uit je vingers.
ReagerenAlias5 april 2021 om 19:49Ik heb me regels al 4dagen . Maakt niet uit maar ik heb me eigen zo gemastrubeert zo beetje met me vingers op me vagina vrijven en ik las iets dat je zwanger daarvan kan raken is dat zo antw aub ik ben echt bang dat ik zwangerben ondnks ik ongesteld ben .
ReagerenSuzan5 april 2021 om 20:13Misschien had je iets beter moeten opletten bij de biologie les…….
Om zwanger te worden moet er sperma in je vagina terechtkomen. En dat komt toch echt niet uit je vinger!
Je kunt dus onmogelijk zwanger worden zo
ReagerenJohn (moderator)
5 april 2021 om 21:45Wel weten hoe je masturbeert, maar niet weten hoe je zwanger raakt
Reagerenanoniem11 december 2021 om 23:20beste dokter ik heb dit met een voorwerp gedaan kan ik daar dan ook zwanger van worden
ReagerenJohn (moderator)
11 december 2021 om 23:28Lees de voorgaande berichten!
Reagerenanoniem11 december 2021 om 23:51John (moderator)
11 december 2021 om 23:56Om zwanger te raken moet er toch echt sperma in je vagina terecht komen. Dat gaat met masturberen toch echt niet lukken. Sperma komt uit een penis en niet uit je vingers of een voorwerp.
Reagerenanoniem11 december 2021 om 23:59is het raar dat ik dit doe?? en dank u
ReagerenJohn (moderator)
12 december 2021 om 00:06Nee, raar is dat niet
ReagerenSoleil15 oktober 2023 om 09:24Ik heb de symptomen van zwangerschap maar het enige wat ik doe is paar keer per dag masturberen, ik heb nog geen seks gehad. Ik kan geen test gaan halen want als mijn ouders wat gaan denken vermoorden ze me.
ReagerenJohn (moderator)
15 oktober 2023 om 16:10Misschien moet je eens op internet uitzoeken hoe je zwanger kunt raken….
Reagerenanoniem30 juli 2024 om 23:17hallo ik ben een meisje van 13 jaar en ik vinger elke avond het ding is me buik word gelijk constant groter en groter en ik heb geen seks gehad of iets met een jongen gehad dus mij vraag is kan je zwanger word van elke dag te vingeren en klaar te komen?
Reagerensarah4 april 2025 om 16:11ik zie denk ik steeds iets in mijn buik bewegen nog nooit ongesteld of sex gehad.
Reageren
wel mastruberen.
Wat kan het zijn help me aubbb!!



