- Anoniem24 augustus 2015 om 16:05
Goedenavond,
Ik heb een vraag. Ik ben gisteren ongesteld geworden, en vandaag sex gehad zonder anticonceptie middel. Meestal trekt mijn vriend zich op tijd terug maar vandaag helaas niet.
Kan ik een dag nadat ik ongesteld ben wel zwanger rakken, let wel ik ben 48 jaar. Is het nodig dat ik Norvelo ga halen denken jullie?Ik hoor het heel graag.
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
24 augustus 2015 om 16:33Ik acht de kans dat je zo zwanger raakt nihil.
ReagerenAnoniem24 augustus 2015 om 16:46Dank je voor je antwoord.
Reageren
Ik heb norvelo gekocht, stel dat ik het in zou nemen, wat gebeurd er dan gezien ik nu gewoon ongesteld ben.John (moderator)
24 augustus 2015 om 17:12Je kunt last krijgen van de bijwerkingen en je menstruatie wordt waarschijnlijk ontregeld.
ReagerenAnoniem24 augustus 2015 om 17:19Tandor, en de kans nihil is volgens jou doordat ik nu net ongesteld ben of iets anders. Ik ben heel bang voor bijwerkingen en ben anti medicijnen maar een maand in stress te zitten is ook niet alles!Wat is wijs?
ReagerenJohn (moderator)
24 augustus 2015 om 20:59Tijdens de menstruatie kun je niet zwanger raken. De bloeding die hierbij optreed, ontstaat door het afbreken van het baarmoederslijmvlies. Daarnaast is de eisprong pas 14 dagen later. Zolang kan sperma niet overleven
Reageren



