- Anoniem24 oktober 2013 om 15:20
Hoii,
Ben ik de enige die altijd bang is dat ze zwanger is?
Ik ben 20 en hoef de komende 10 jaar nog geen kinderen.Nu slik ik de pil iedere dag en vergeet hem nooit, maar toch ben ik bang dat ik zwanger ben. Iedere keer weer…
Ik slik daarbij ook het anti-myoticum Itraconazol, maar die heeft in principe geen invloed op de werking van de pil. Bovendien komt mijn vriend voor de zekerheid nooit ‘in mij klaar’ maar doen we het principe van ‘voor het zingen de kerk uit’ (oke, ook niet zo’n heel betrouwbare methode :P)
Ik heb het gevoel dat mijn buik dikker is, grotere borsten heb, rommelende darmen en laatst een heel dun lichtkleurig sliertje bloed.
Zou dit kunnen komen omdat ik de pil 2 maanden heb doorgeslikt?Mijn vriend heeft onlangs ook twee doosjes zwangerschapstesten van de kruidvat gehaald, gewoon voor de zekerheid.
Ze zijn telkens negatief, maar toch heb ik steeds het ‘gevoel’.Hoe kan ik hiervan afkomen. Ik word er gewoon zo onzeker van!
Het is niet zo dat de seks er minder door wordt, het is alleen altijd achteraf…Byebye
4 reactiesReagerenTandor124 oktober 2013 om 19:50Het is de angst om ongewenst zwanger te worden die dat veroorzaakt. Je zult je hier zelf overheen moeten zetten.
Je neemt de pil consequent in, je vriend gaat voor het zingen de kerk uit, de kans op een zwangerschap is nagenoeg nihil.Heb je vergelijkbare problemen ook met andere dingen?
ReagerenAnoniem29 oktober 2013 om 10:57Ja helaas heb ik dit met meerdere dingen…
Tijden gehad dat ik bij ieder pijntje dacht dat ik kanker had. Dat is nu voorbij omdat ik nu de hele tijd bezig ben met ‘ben ik nou zwanger of niet’
ReagerenAnoniem29 oktober 2013 om 11:08Een somatoforme stoornis is een psychische aandoening waarbij een persoon lichamelijke klachten heeft waarvoor geen somatische oorzaak (lichamelijke ziekte) gevonden is. De patiënt ervaart reële lichamelijke klachten, die niet ingebeeld zijn.
Reageren
Lees verder/Bron:
http://nl.wikipedia.org/wiki/HypochondrieTandor129 oktober 2013 om 21:29Ik zou je willen adviseren om de columns over angst eens te lezen die ik heb geschreven.
http://www.dokter.nl/nieuws-items/columns/angst
Reageren



