Zoeken Vraag het forum

Doorslikken pil, eerst doorbraakbloed, nu niet.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Dixie

    Hallo,

    Ik heb de pil nu vier strips doorgeslikt en ik heb altijd wat last gehad van wat doorbraakbloedingen. Nu heb ik daar voor het eerst geen last van. Ik weet dat je als je doorslikt heel goed zonder doorbraakbloedingen door het leven kan gaan, maar bij mij is dat dus nog nooit het geval geweest. Betekent dit dan ook iets (misschien dat mijn lichaam zich heeft aangepast, of een toevalligheid?), of hoef ik mij uberhaupt geen zorgen te maken?

    Bedankt voor het antwoord.
    Groet.

    3 reacties
    Reageren
    Quote

    De menstruatie uitstellen?

    Je kunt de menstruatie uitstellen door de stopweek over te slaan en direct met de volgende strip door te gaan. Elke dag dat je een pil slikt, stel je de bloeding weer een dag uit. Gebruik je een zogenaamde twee- of driefasenpil, dan kan je bij het doorslikken alleen de pillen uit het laatste gedeelte van een strip gebruiken (deze hebben een andere kleur). Je kunt de menstruatie zonder bezwaar twee tot drie maanden uitstellen. Na een paar weken uitstel krijg je wel kans op een tussentijdse bloeding. U kunt dan een week stoppen. Je blijft wel tegen zwangerschap beschermd. Voor zover we weten kan het geen kwaad om de pil langere tijd zonder stopweek te blijven slikken.

    Lees verder/Bron:
    http://nhg.artsennet.nl/kenniscentrum/k_voorlichting/NHGPatientenbrieven/NHGPatientenbrief/PBU3b.htm

    Reageren
    Dixie

    Hallo, bedankt voor je reactie Quote, alleen ik vraag me meer iets anders af. Ik weet namelijk dat je de menstruatie kunt uitstellen door door te slikken. Normaliter als ik doorslik krijg ik, in de week waarin ik eigenlijk ongesteld zou moeten worden, doorbraakbloedingen. Nu heb ik geen doorbraakbloedingen gekregen. Ik weet dat sommigen dat altijd hebben als ze doorslikken, maar ik normaliter niet. Ik vraag mij af wat dat zou kunnen betekenen en of dit misschien gewoon normaal is?

    Reageren
Reageer op: Doorslikken pil, eerst doorbraakbloed, nu niet.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

1 min leestijd

Wat vind jij van online een huisarts spreken?

4 min leestijd

Een soa zonder klachten: hoe herken je iets wat je niet voelt?

4 min leestijd

Soa zonder seks: kan je een soa oplopen zonder seksueel contact?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.