Zoeken Vraag het forum

Heb ik een grote kans?

  • Anonymous

    Hallo allemaal

    Deze maand ben ik 3 keer de pil vergeten
    waarvan ik in de 2e week en derde week (in allebei deze weken de 3 pillen vergeten) allebei onveilige seks heb gehad, nu verwachtte ik donderdag mijn menstruatie maar inplaats daarvan had ik oudbruin bloedverlies. Die dag daarna zat er een rode druppel bij het afvegen.. En daarna weer oudbruin bloedverlies. Vandaag had ik een rood slijmerig iets.. Maar het is veelte weinig om een menstruatie te zijn…
    Weet iemand wat dit kan betekenen?
    Ik ben van plan om dinsdag een test te gaan doen alleen weet ik niet wat dit bloedverlies allemaal betekent….

    Grtz

    8 reacties
    Reageren
    al ben ik geen dokter

    Ik zou die test maar gauw gaan doen. Ikzelf herken na 5 zwangerschappen het in nestellen van het bevruchte eitje(s) hierin.
    Heb je geen gespannen borsten?

    Hoop dat het welkom is!

    Sterkte of gefeliciteerd, in iedergeval
    de groetjes!

    Reageren
    Anoniem

    Hoi,
    Dankjewel voor je reactie!

    Ik heb net weer wat bloed verloren maar het is nog steeds niet heel veel… Weer zoiets vaags !

    Reageren
    anita

    Kijk je bijsluiter eens even na wat je moet doen als je de pil in de 2e en 3e week vergeet. Het gevaar zit hem niet in het verleden, maar in de toekomst!

    Reageren
    Anoniem

    Hoi anita,

    In de bijsluiter staat dat je ze dan alsnog moet innemen maar dat heb ik dus niet gedaan…

    Reageren
    anita

    In de eerste week dat je de pil slikt houdt dat de rijping van de eicel tegen. Dus als je in de tweede week een pil vergeet kun je daar in ieder geval niet zwanger van worden: er is geen eicel om bevrucht te worden.
    Als je daarna nog meer pillen vergeet, kan het zijn dat er zich weer een eicel gaat ontwikkelen, maar de tijd is te kort om tot een eisprong te komen en (2e en 3e week seks) om bevrucht te raken.
    Met een beetje rekenwerk zul je dus na 2 weken vanaf de eerste vergeten pil op z’n (on)gunstigst zwanger kunnen raken. Maar de kans is niet groot omdat je daarna ook nog pillen bent gaan slikken, die dan weer de rijping tegenhoudt.
    Als je in de 3e week dan ook nog pillen vergeet, dan is er nog niets aan de hand….mits je de stopweek overslaat en doorgaat met pillen slikken. Zo niet: dan condooms gebruiken tot je weer 7 pillen geslikt hebt.

    En als je er op gokt met vergeten pillen toch zwanger te raken: slik dan geen pil of vergeet er 2 of meer in de eerste week. Want onderzoek heeft aangetoond dat een pil vergeten in de eerste week de kans op zwangerschap nauwelijks verhoogt.

    Reageren
    anita

    Nog even een aanvulling: er is een heel kleine kans, ondanks goed gebruik van de pil, toch zwanger te raken. Maar dat is een ander verhaal dan vergeten pillen.
    Dus: doe maar die test. Kan vanaf 17 dagen na “onveilge” seks.

    Reageren
    Anoniem

    Dankje Voor je reactie!
    Ik heb dus een kans dat ik zwanger ben?
    Dinsdag ga ik de test doen dus dan laat ik het wel weten.

    Nogmaals bedankt voor je reactie.
    Gr

    Reageren
    Anoniem

    Hey allemaal,
    ik heb vandaag bloed met stolsels en een hele dikke rode sliert gehad (sorry haha) duidt dit op een miskraam of iets?

    Reageren
Reageer op: Heb ik een grote kans?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Hoe groot is de kans op een zwangerschap?

Hevig menstrueel bloedverlies: dit zijn de symptomen
5 min leestijd

Hevig menstrueel bloedverlies: dit zijn de symptomen

0000109003-6
1 min leestijd

Ben ik wel of niet zwanger?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.