- anoniem28 mei 2010 om 11:17
ik ben waarschijnlijk zwanger.
en ik heb alle dingen die je hebt al je zwanger bent,
bruine tepels ,misselijk overgeven,veel moe.
maar
sinds 2weken ofzo heb ik elke dag bloed en erge buikpijn.
vandaag had ik opeens meer bloed.
kan dat een miskraam zijn?
help aub4 reactiesReagerenbrenda A28 mei 2010 om 11:19ja, dat zou kunnen, maar heb je dan geen zwangerschapstest gedaan?
Reageren
dat zou ik dan nu zeker even doen, hormonen blijven ook bij miskraam nog even in je bloed.
ben je niet zwanger dan hoef je niets te doen, ben je wel zwanger dan zou je even voor controle naar de dokter kunnen gaan om te kijken of de miskraam volledig is, of dat je nog gewoon zwanger bent.
sterkte, Brendaanoniem28 mei 2010 om 14:00die test kan ik pas doen als ik eigeluk weer ongesteld moet worden.
Reageren
maar wat heb je dan allemaal als je n miskraaam hebt?Irma28 mei 2010 om 19:44Als er sprake is van een spontane abortus, dat bij 90% van de zwangerschappen plaatsvindt, dan zijn de symptomen de volgende:
– Afnemen van zwangerschapsverschijnselen (zoals misselijkheid en gespannen borsten)
– Bloedverlies en/of menstruatie-achtige krampen.
ReagerenAnoniem28 mei 2010 om 19:45Lees ook de website van http://www.Freya.nl over [u]Miskraam[/u]. Frey.nl is een website met betrouwbare en onafhankelijke medische informatie.
Reageren
Lees: http://www.freya.nl/web_fm/miskraam.php


